top of page

Fantastiska kunder förtjänar bra system


Hej Allihopa!


Välkommen till ytterligare en ny hemsida! För mig känns det som att vårat hemsidebyggande blir bättre för varje gång och förutom denna fina ny hemsidan har vi också byt bokningssystem. Det gamla var väldigt bra i teorin men under hög belastning gick den sönder. Det är så kul att det är många som vill boka med Willes och vi tycker att ni förtjänar det bästa därför har vi byt till (trumvirvel) Sport admin


Vi är superladdade till detta system och det finns massa bra funktioner som att vi simlärare kan lägga till grupprekommendationer i era profiler, vi kan lägga till vad era barn har tagit för simmärken och det bästa, en bra bokningsupplevelse.


Det här är ett av de första blogginläggen på hemsidan, in och kika med jämna mellanrum för att hålla er uppdaterade.

Vi önskar er en trevlig dag!

/Willes

39 visningar0 kommentarer

Senaste inlägg

Visa alla
bottom of page